Forum, celý svět

Pozvánka na online fórum Tvořivé společnosti – Globální krize

„Tvořivá společnost“ je projekt celého lidstva, který dává možnost v nejkratší možné době a mírovou cestou vyvést naši civilizaci na nový stupeň evolučního rozvoje. Lidé z celého světa se schází, spojují a bojují proti zlu. Nezáleží na víře v boha nebo politiky, záleží na člověku, jako takovém.

Seznámit se s lidmi, cílem projektu a popovídat si online, poslechnout lidi s rozumem, to vše můžete, když se připojíte online na konferenci, která bude simultánně překládaná do 150 jazyků. Nejde jen o Českou republiku, jde o celý svět.

Otevřené mezinárodní online fórum začíná 12. listopadu 2022 v 15:00 GMT (16:00 SEČ)

GLOBÁLNÍ KRIZE. NAŠE ZÁCHRANA JE VE SJEDNOCENÍ

Logo společnosti
Přímý přenos bude k dispozici na YouTube, sociálních sítích, mediálních platformách, televizních a rozhlasových stanicích po celém světě! To, co je pro největší organizace nemožné, je pro nás realitou. Jedná se již o 8. celosvětové fórum iniciované a realizované dobrovolníky.

Proč tohle online fórum? Protože bez ohledu na zemi pobytu, barvu pleti, náboženské názory, sociální postavení mají všichni lidé stejné problémy:

  • Klimatická krize, ale tak, jak ji neznáte. Ne ta předkládaná veřejnoprávními médii.
  • Sociální problémy – eskalace násilí ve společnosti, degradace vzdělávacího systému.
  • Geopolitická krize – expanze vojenské agrese,myšlenka snižování světové populace.
  • Ekonomické perspektivy – uměle vyvolaná energetická a hospodářská krize a další.

#tvorspol #creativesociety #tvorivasplecnost #konference_tvorspol

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch