CEstování

Cestování ve 21.století

Prázdniny skončily, většina obyvatel naší republiky je strávila v našich zeměpisných šířkách. Diskutuje se o tom, která cestovní kancelář přežije do roku 2021 a která nikoli. Dvě cestovky už ohlásily konec činnosti, cestovatelé jsou v napětí, zda-li jejich vouchery přežijí rok či nikoli.

Vášniví cestovatelé ale vyjeli do světa i o těchto prázdninách, sice bylo možno cestovat jen do některých lokalit, ale kdo překonal strach, který vždy brzdí veškeré aktivity – ten se pomněl na téměř prázdných plážích Chorvatska, Řecka, Kréty či Rhodosu.

Cestovat se bude neustále

Cestovat se zkrátka zase bude – i když od 70.let minulého století prožil svět několik hospodářských propadů i pandemií- počet cestovatelů strmě narůstá. Ze 165 miliónů v roce 1970 na 1,8 miliardy v roce 2019.

V této chvíli je možná ten správný čas změnit své cestovatelské návyky – ten, kdo cestoval s agenturou nebo cestovkou už určitě příště vyjede sám. Sám si najde letenku, ubytování, transfer z letiště i zařídí si pronájem auta. Tyhle všechny služby už 5.rok nabízí v České republice pod jednou střechou společnost Swiss Halley A.G.

Cestujte s portálem Fireflies

Portál www.fireflies.com umožňuje cestovateli najít si vše na jednom místě a kromě toho si i na cestování vydělat.

Tento světový unikátní koncept – všechny cestovatelské služby pod jednou střechou se skvělým zákaznickým servisem a delegátem na telefonu po celých 24 hodin – existuje od roku 2011. Firma Swiss Halley AG (obchodní značka Fireflies) má sídlo ve Švýcarsku (historie firmy spadá do roku 1996, zpočátku tvořila softwary pro světové banky a americkou NASA).

Proč se zrovna IT firma vrhla na cestování? Protože její majitel vycítil obrovský potenciál – dnes je cestování po potravinářském a farmaceutickém průmyslu třetí nejrychleji se rozvíjející oblastí.

Fireflies je v těchto dnech globální projekt, fungující v 90 zemích světa v 15 jazycích.

Jde o jedinou networkingovou firmu v cestovním ruchu na světě.

Chcete vědět jak se zapojit?

Napište si o link(zdenka.karna@seznam.cz) na náš pravidelný webinář každou středu od 20:00 hodin. Dozvíte se, jak vše funguje, jak je možné do společnosti vstoupit a také jak se v online cestovatelském byznysu vydělává.

Cestujte a u toho vydělávejte|! Co Vám to přinese?

 • online byznys z pohodlí svého domova
 • jednoduchost a efektivitu práce
 • rychlost růstu v kariéře
 • svobodu finanční, časovou a prostorovou
 • práci kdykoli a odkudkoli na celém světě
 • moderní vzdělávání podle nejnovějších výzkumů

Největší výhody?

 • Nemáme šéfa
 • Nejsme nikde zaměstnaní
 • Měníme svou cestovatelskou vášeň v byznys
 • Pracujeme kdekoliv a kdykoliv
 • Víkend si uděláme třeba ve středu

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. První proto, že jsem se k tomuto oboru jako první on-line přihlásil.  Někde se dá najít i druhý reklamní agent a pak už jsou všichni ostatní :) Byl jsem také členem Syndikátu novinářů a jsem členem Klubu brněnských novinářů. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. [ View all posts ]

Jdi na vrch
%d bloggers like this: