Harmonické pracovní stoly

Harmonické pracovní stoly, které nás podporují

Mnozí z nás sedí u stolu, v práci nebo doma, osm i více hodin denně. To je třetina celého dne, třetina života. Vzhledem k tomu, že se přes dvacet let věnuji zdravému bydlení i zdravému prostoru firem, tak jsem hledal jak podpořit člověka i při sezení.

Harmonické pracovní stolyPo pár letech jsem navrhl stoly, které nás harmonizují, podporují soustředění, kreativitu, pohodu při práci. Navíc mají pozitivní vliv na naše zdraví a jsou krásným šperkem do interiéru, který lahodí oku a potěší nás.

Rozdíl mezi harmonickým pracovním stolem a standardním stolem

V čem se liší harmonické pracovní stoly od standardních stolů? Ve čtyřech zásadních pohledech.

Především svým tvarem využívajícím křivek spirál zlatého řezu. Podle tohoto poměru zlatého řezu je vytvořena celá příroda, i lidské tělo. Proto využití zlatého řezu v prostoru ladí celý organismus.

Materiál, ze kterého jsou stoly vyrobeny

Harmonické pracovní stolyZa druhé tyto pracovní stoly vyrábíme s kamarádem, s láskou a pečlivostí, z masivního dřeva o nadstandardní tloušťce. Většinou používáme jasan, jehož vibrace podle starých poznatků podporují prosperitu. Speciální kousky jsou z ořechu.

Dalším unikátem je umístění drahých kamenů na těch správných místech. Drahé kameny nás podporují ve vybraných vlastnostech, které bychom chtěli v danou chvíli podpořit.

Kameny můžeme u pracovních stolů vyměňovat dle aktuální potřeby a nálady.

Stoly jsou výškově polohovatelné

A tyto výhody završuje možnost tyto harmonické pracovní stoly polohovat. Sám jsem chtěl pracovat i ve stoje, mít možnost se protáhnout a narovnat. Střídat sezení se stáním. Takže, když jsem objevil tuzemského dodavatele kvalitních výškově nastavitelných elektrických podnoží, tak jsem neváhal ani chvilku.

Postupně jsem k pracovním stolům navrhl také velké jednací a menší konferenční stolky. Tím jsem vytvořil ucelenou kolekci harmonických stolů pod vlastní značkou Harmony Design. První stoly mám vystaveny v Brně. Neváhejte se ozvat, rád Vám je ukážu naživo. 🙂

Věřím, že Vám přinesou stejnou radost jako mě.

Harmonické stoly

Petr Makeš

Návrhy zdravého bydlení a prosperující kanceláře

Kontakty

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch