Autofolie Brno

Pořízení autofolie na sklo vozu je výhodné

Firmy, zabývající se polepy skel, nabízí dnes většinou postup instalace bez demontáže oken. Celá operace trvá pouze pár hodin a není nutno automobil nijak zvlášť na práci připravovat. Nanokeramické fólie.

Proč je výhodné pořídit autofolie na skla vašeho vozu:

  • vytváří dokonalou ochranu před ostrými slunečními paprsky
  • chrání před škodlivým UV zářením
  • zpevní a ochrání skla před vloupáním
  • snížují teplotu za jízdy ve vozu
  • chrání před oslněním
  • vytváří nový design vašeho automobilu
  • zajišťují soukromí

Autofolie Brno Je nutno dodržet jistá pravidla, která stanovuje zákon č. 56/2001 Sb. MD ČR o provozu mot.vozidel na komunikacích, ve kterém se mimo jiné říká…..na předních bočních sklech by prostup světla (po aplikaci folie) neměl poklesnout pod hranici 70%, všechna ostatní skla za řidičem striktní limit tmavosti nemají.

Před samotnou montáží i po ní by vám měla instalační firma změřit přední skla, jestli není překročen limit vyhlášky MD ČR. Po nalepení folií je nutno vydat osvědčení o provedené úpravě skel, pro případnou kontrolu STK.

Přehřívání skel vyřeší autofolie

Se znalostí dnešní problematiky ohledně přehřívání skel již dnes víme, že pokud na čirá skla v automobilu svítí slunce, paprsky nepříjemně přehřívají skla. Sálavé teplo, šířící se od skel do interieru způsobuje, že za skly je kolikrát k nevydržení. Přesto, že máte ve voze klimatizaci a v letních měsících ji plně využíváte, nevyřešíte samotný problém se sálavým teplem od skel.

Nanokeramické autofolie

Autofolie Brno SunproToto vyřeší naprosto elegantně okenní autofolie. Klasické autofolie dokáží zablokovat až 58% sálavého tepla, ovšem dnes již zcela bezkonkurenční nanokeramické folie jsou schopny zamezit až 96% sálavé energie za vašimi skly.

Tónovat skla můžete celý rok bez omezení.

V Brně můžete navštívit profesionální firmu z oboru tónování autoskel:

SUNPRO na ulici Hybešova 40.

Nebo zavolejte 603 360 423 a objednejte se ihned.

#sunprofoliebrno22

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch