Covid certifikát konečně zrušen

Pomozte zrušit segregační covid pasy EU

Evropský parlament se chystá odhlasovat prodloužení platnosti univerzálních povinných EU covid pasů o rok, nyní platí do 30. června. Do 8. dubna mají občané členských států EU právo zasílat zpětnou vazbu, názory a připomínky.

Digitální certifikát EU COVID je digitální doklad o tom, že osoba buď: již byla proti covidu-19 očkována, obdržela negativní výsledek testu na covid-19, anebo již covid-19 prodělala.

Podejte nesouhlas s digitálním EU certifikátem

Je to jenom omezování slušných občanů ze strany EU, která navíc nemá žádné logické opodstatnění. EU navíc nemá žádní zdravotní oprávnění.

Odmítněte diskriminaci neočkovaných

Podejte nesouhlas s digitálním EU certifikátem

Tak, jako hnutí SPD, které nesouhlasí se zaváděním covid pasů EU a odmítá diskriminaci neočkovaných a netestovaných občanů a odmítá, aby se do záležitostí národních států vměšovala Evropská unie. Ať už Brusel nechá lidi normálně žít!

Na FB stránkách Tomio Okamury, předsedy SDP se mimo jiné píše..

Opatření a vstupy do jednotlivých zemí musí být výhradně na národních úrovních. Tato opatření by podle našeho názoru neměla být diskriminační vůči občanům, kteří se z různých důvodů nenechali testovat a očkovat. Chceme co nejdříve návrat do doby, která byla před covidem při cestování zcela normální, tedy svobodu cestování. Vše ostatní je ze strany EU diskriminační.

Do 8.4. máme všichni právo zasílat připomínky a svoje názory.

Všechny obdržené připomínky Evropská komise zveřejňuje na svém webu.
Odkazy: CZ:
Odkaz na PŘÍMÉ vyplnění nesouhlasu: Je třeba registrace přes FB/Twitter/Google nebo eID

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch