Rustikální nábytek

Nábytek v rustikálním stylu je tu!

Máte rádi styl venkovských domů a oceňujete přírodní dřevo? Pak je pro vás vyroben rustikální nábytek. Cena je přijatelná a výběr veliký.

Přírodní kouzlo dřeva

Nábytek v rustikálním styluRustikální nábytek by měl být vyroben z přírodního dřeva. Je to díky viditelné kresbě dřeva, že vypadá tak esteticky. Je to jeho vysoká kvalita, která je činí tak elegantním. Tento styl dřevěného nábytku také předpokládá možnost jeho záměrného stárnutí, například otíráním povrchu. Rustikální nábytek je chráněn před vlivem vnějšího působení, nejčastěji voskováním.

Výběr nábytkových rukojetí v tomto stylu je poměrně jednoduchá. Můžete si vybrat buď dřevěné nebo kovové knoflíky, které také vytvářejí vizuálně zajímavý efekt.

Dřevěný rustikální nábytek je pro každého

Spousta lidí má rustikální styl spojen s interiérem venkovské chalupy, avšak bude také dobře fungovat v městském bytě. Díky tomu, že se často jedná o světlý, často bílý, nebo bělený nábytek, interiér rozjasní a určitě ho nepřebije.  Typickým rustikálním nábytkem jsou komody a prádelníky, příborníky, ale jsou zde i stoly, židle nebo postele.

Nábytek rustikálního stylu  se hodí ke všemu, co pochází z přírody. Takže ubrusy, plédy a záclony z přírodních tkanin, živé květiny, hliněné ozdoby.

Rustikální nábytekRustikální nábytek je velmi všestranný a v dnešní době zde najdete i jejich modernější verzi.

Poctivý dřevěný nábytek vám bude sloužit dlouho a určitě s ním budete spokojeni.

Nakoupíte na eshopu – Nábytek z lesa

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch